Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej

Podręcznik nr AZ-21-02/12-KI-1/12 zgodny z programem nauczania religii nr AZ-2-02/12 z 30 V 2012 r. W klasie IV wędrujemy do Biblii oraz do ważnych miejsc w historii zbawienia - akcentujemy wymiar biblijno-kerygmatyczny. W miejscach "pełnych BOGActw" uczeń poznaje istotne miejsca związane z...
14,99 * 20,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,55 zł

Opis

Podręcznik nr AZ-21-02/12-KI-1/12 zgodny z programem nauczania religii nr AZ-2-02/12 z 30 V 2012 r.

W klasie IV wędrujemy do Biblii oraz do ważnych miejsc w historii zbawienia - akcentujemy wymiar biblijno-kerygmatyczny. W miejscach "pełnych BOGActw" uczeń poznaje istotne miejsca związane z historią zbawienia, w których Bóg jawi się jako Ten, który troszczy się o człowieka.

Podręcznik zawiera 60 jednostek zgrupowanych w siedmiu rozdziałach.

FAQ

Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek są autorami tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Jedność.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
AZ-21-02/12-KI-1/12 jest nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Potocznie nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta książka jest potrzebna?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest religia.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
144: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Miejsca Pełne BOGActw.
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>