Miękka zabawka z grzechotką Młotek Canpol Babies

Miękka, kolorowa zabawka w kształcie młotka z pewnością zachwyci każdego malucha. Wykonana jest z przyjemnego w dotyku weluru, który nie podrażnia delikatnej skóry malca. Dodatkową atrakcją jest dzwoneczek ukryty w środku młotka. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0m+. Sposób użycia:...

8.99 zł

-40%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Miękka, kolorowa zabawka w kształcie młotka z pewnością zachwyci każdego malucha. Wykonana jest z przyjemnego w dotyku weluru, który nie podrażnia delikatnej skóry malca. Dodatkową atrakcją jest dzwoneczek ukryty w środku młotka. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0m+.

Sposób użycia: Pamiętaj! Podczas zabawy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Sprawdź jakość zabawki przed podaniem jej dziecku. Jeśli jest zużyta lub zniszczona wymień na nową. W przypadku zabrudzeń zabawkę przetrzyj wilgotną szmatką. Nie należy jej prać w pralce.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku m+. Piłki nie należy prać w pralce. W razie zabrudzeń można ją przetrzeć wilgotną szmatką.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miękka zabawka z grzechotką Młotek Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/891
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407028910
  • EAN: 5903407028910