Migoczące Wróżki

Czy Migoczące Wróżki pomogą jednorożcowi poczuć się bezpieczniej w ciemnościach? Maluszki będą zachwycone światełkami, które można znaleźć na stronach tej pięknie zilustrowanej książki. Przed nimi magiczna zabawa!
40,44 * 54,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,05 zł

Opis

Czy Migoczące Wróżki pomogą jednorożcowi poczuć się bezpieczniej w ciemnościach? Maluszki będą zachwycone światełkami, które można znaleźć na stronach tej pięknie zilustrowanej książki. Przed nimi magiczna zabawa!

Sam Taplin, Roisin Hahessy to autor książki "Migoczące Wróżki".

"Migoczące Wróżki" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Zbiór krótkich opowieści to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Migoczące Wróżki" została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Bogate wydanie. Tytuł dla osób mogących pozwolić sobie wydać więcej na książkę dla dzieci. Książeczka sprawdzi się też jako podarunek.