Milan Multipiórnik owalny z 4 piórnikami Be Wool pomarańczowy

  • Milan
  • 8411574089049
Piórnik MILAN 5 w 1 z wyposażeniem/multipiórnik z kolekcji BE WOOL pomarańczowy z nadrukami owieczek i białym bawełnianym materiałem dającym w dotyku wrażenie owczej wełny. Multipiórnik składa się z 5 elementów: 1 dużej saszetki - pokrowca zapinanego na suwak z uchwytem zapinanym na rzep oraz 4...

132.84 zł

-4%

138.38 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Piórnik MILAN 5 w 1 z wyposażeniem/multipiórnik z kolekcji BE WOOL pomarańczowy z nadrukami owieczek i białym bawełnianym materiałem dającym w dotyku wrażenie owczej wełny.
Multipiórnik składa się z 5 elementów: 1 dużej saszetki - pokrowca zapinanego na suwak z uchwytem zapinanym na rzep oraz 4 mniejszych piórników-saszetek. W środku znajdziesz 4 piórniki z wyposażeniem przyczepiane na rzepy, które można używać osobno lub jako całość. 2 z nich wykonane są z białego bawełnianego materiału dającego w dotyku wrażenie owczej wełny. Wyposażenie w całości składa się z oryginalnych produktów MILAN: 3 długopisy CAPSULE UNO (niebieski, czarny i czerwony), ołówek sześciokątny HB, linijka trójkątna 15 cm, 12 flamastrów, 12 kredek trójkątnych, temperówka AFILA i gumka do ścierania 4024.
Przy produkcji piórników użyto najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałych suwaków oraz wzmocnionych nici. Niepowtarzalne wzornictwo. Materiał: bawełniana tkanina zewnętrzna i poliestrowa podszewka.
W multipiórnikach MILAN znajdziesz m. in.:
• Kredki ołówkowe cienkie o średnicy grafitu 2,9 mm o ergonomicznym trójkątnym kształcie. Posiadają unikalny system Lead Protection System (LPS), który zwiększa odporność grafitu na złamania poprzez przyklejenie go do drewna. Drewno jest wytrzymałe i miękkie umożliwiając łatwe temperowanie. Wysokiej jakości pigmenty w żywych, intensywnych kolorach są odporne na działanie światła. Kreska wykonana kredką MILAN jest miękka, jednolita o wyraźnym odcieniu. Nie tworzy rowków ani nie niszczy papieru. Drewno pochodzi ze zrównoważonych plantacji. Każda kredka ma nadrukowaną nazwę koloru po angielsku. Kredki MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych.
• Flamastry z wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką o średnicy 5 mm, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Pozwala na rysowanie cienkich i grubych linii od 0,75 mm do 3 mm. Tusz na bazie wody tworzy jaskrawe i intensywne kolory, które można ze sobą mieszać. Tusz można łatwo wyprać z większości tkanin (moczyć tkaninę w zimnej wodzie przez godzinę, a następnie prać w pralce w niskiej temperaturze). Bezpieczna wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku połknięcia. Flamastry MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.
• Temperówkę z bezpiecznym przykręconym ostrzem dzięki czemu ostrze nie oddzieli się od obudowy temperówki.
• Miękką gumkę z syntetycznego kauczuku.
Multipiórnik może być wykorzystywany na wiele sposobów (po wyjęciu wyposażenia), np. jako multikosmetyczka, a duża saszetka - pokrowiec, np. jako torba na drugie śniadanie lub inne drobiazgi.
Zestawy kreatywne MILAN KITS stworzone specjalnie dla dzieci i z myślą o nich. To seria produktów do rysowania i malowania, które mają rozwijać kreatywność. Łączą w sobie naukę z zabawą. Idealne do przedszkola, szkoły, ale także w domu, podróży, na wakacjach.
Wymiary multipiórnika: 22,5 x 11,5 x 11 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Milan Multipiórnik owalny z 4 piórnikami Be Wool pomarańczowy

  • Producent: Milan
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8411574089049
  • EAN: 8411574089049
  • Wymiary: 0.5 x 1.3 x 2 cm