Minecraft. Album przetrwania z naklejkami

  • Harperkids
  • Minecraft
  • 9788327662804
  • 1 dzień + czas dostawy
Minecraft. Album przetrwania z naklejkami "Minecraft. Album przetrwania z naklejkami" to gratka dla wszystkich fanów gry Minecraft. Dzięki tej książce dziecko przeniesie się do świata ulubionej gry i za pomocą dołączonych naklejek zaprojektuje swoje budowle. Naklejek jest aż 500! Można je...
17,50 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,39 zł

Opis

Minecraft. Album przetrwania z naklejkami

"Minecraft. Album przetrwania z naklejkami" to gratka dla wszystkich fanów gry Minecraft. Dzięki tej książce dziecko przeniesie się do świata ulubionej gry i za pomocą dołączonych naklejek zaprojektuje swoje budowle. Naklejek jest aż 500! Można je wykorzystać podczas rozwiązywania łamigłówek z książki bądź przyklejać na ulubione przedmioty. Z książką Minecraft. Album przetrwania z naklejkami dziecko dowie się, jak stworzyć pierwszą bazę, jak wytwarzać przydatne przedmioty i zbroje oraz jakich mobów unikać w grze. Nauczy się też jak pozyskiwać cenne rudy i gdzie w Minecrafcie szukać naturalnie występujących budynków.

Ta książka zapewni dziecku długie godziny fantastycznej rozrywki w ulubionym świecie znanym z gry Minecraft.

Minecraft to najlepiej sprzedająca się gra w historii. Choć powstała ponad 10 lat temu, już okrzyknięto ją najważniejszą grą XXI wieku. W 2014 roku badacze z Instytutu Badań Edukacyjnych sprawdzili, co łączy dzieci, które właśnie przy Minecrafcie najchętniej spędzają czas. Uczniowie, którzy we wczesnych latach szkolnych lubią matematykę, prawdopodobnie sięgną też po flagową grę studia Mojang. Stwierdzono też korelację pomiędzy wyższą niż przeciętna inteligencją i zamiłowaniem do spędzania czasu w świecie zbudowanym z sześcianów. Dla wielu dzieci Minecraft to wstęp do nauki programowania. Rozwija kreatywność, uczy współpracy i nieszablonowego myślenia.

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt książek ze świata Minecraft: podręczniki dla graczy, książki z zadaniami, albumy, a nawet powieści i książki do nauki samodzielnego czytania! Co ważne, wszystkie tytuły są przygotowane we współpracy z producentami gry Minecraft i jako jedyne oficjalne tytuły na rynku mogą pochwalić się rekomendacją "MOJANG - produkt oficjalny".

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Minecraft. Album przetrwania z naklejkami

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki