Minecraft - figurka Steve w zbroi z łańcucha

  • Tm Toys
  • 681326164937
  • 2 dni
Steve to potoczna nazwa gracza w Minecraft. Ma brązowe włosy, jasnoniebieską koszulkę i ciemniejsze spodnie. Podczas gry kładzie lub niszczy bloki, porusza się po świecie, potrafi pływać. Buduje domy i osady, hoduje zwierzęta oraz walczy z agresywnymi mobami, zdobywając różne punkty, przedmioty i...

44.07 zł

Dodaj do schowka

Opis

Steve to potoczna nazwa gracza w Minecraft. Ma brązowe włosy, jasnoniebieską koszulkę i ciemniejsze spodnie. Podczas gry kładzie lub niszczy bloki, porusza się po świecie, potrafi pływać. Buduje domy i osady, hoduje zwierzęta oraz walczy z agresywnymi mobami, zdobywając różne punkty, przedmioty i umiejętności. Figurka Steve'a ma ok. 7cm wysokości i ubrana jest w kolczą zbroję kolczugę, która chroni go przed zadawanymi obrażeniami podczas walki. Figurka ma do dyspozycji miecz i charakterystyczną, brązową tarcze.
Nowe zestawy figurek z serii Minecraft pozwalają na odtworzenie świata gry komputerowej w rzeczywistości. Mogą służyć do kreatywnej, dziecięcej zabawy, zainspirowanej popularną grą lub tworzyć niesamowitą, fanowską kolekcję.

Szczegóły - Minecraft - figurka Steve w zbroi z łańcucha

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt