Minecraft. Noc nietoperzy. Kroniki Woodsword. Tom 2

Druga po “Minecraft. W świecie gry” oficjalna powieść na licencji Minecrafta z serii „Kroniki Woodsword”. „Minecraft. Noc nietoperzy” zachwyci wielbicieli kultowej gry Minecraft. Zwłaszcza graczy w przedziale wiekowym 7-13 lat, do których powieść jest adresowana. „Minecraft. Noc nietoperzy” jest...

26.09 zł

-13%

29.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Druga po “Minecraft. W świecie gry” oficjalna powieść na licencji Minecrafta z serii „Kroniki Woodsword”. „Minecraft. Noc nietoperzy” zachwyci wielbicieli kultowej gry Minecraft. Zwłaszcza graczy w przedziale wiekowym 7-13 lat, do których powieść jest adresowana.

Minecraft. Noc nietoperzy” jest kontynuacją przygód Morgan, Ash, Harper, Po i Jodi, poznanych w pierwszej książce z ich perypetiami pt.„Minecraft. W świecie gry”. Piątka uczniów szkoły Woodsword jest zapalonymi fanami gry Minecraft, którym trafiła się nie lada gratka. Dzięki tajemniczym goglom mogą przenieść się do komputerowego świata Minecrafta.

W drugiej części ich przygód “Minecraft. Noc nietoperzy” w szkole Woodsword niespodziewanie pojawia się horda nietoperzy.

  • Nietoperze to jedne z najczęściej spotykanych mobów w Minecrafcie – czy to przypadek, że pojawiły się teraz w szkole?
  • Czy to możliwe, że wydostały się z gry?
  • Co, jeśli oprócz nietoperzy, wyszły z Minecrafta zombie albo wither?

Gra zrobiła się poważna. Jakby tego było mało, po pierwszej przygodzie w prawdziwym Minecrafcie, piątka przyjaciół zauważa, że z pracowni komputerowej zniknęła szósta para gogli. To oznacza, że w grze nie są sami. Kto w szkole zna ich tajemnicę? Czy powinni się bać?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Minecraft. Noc nietoperzy. Kroniki Woodsword. Tom 2