Miniblubbiś Delfin - Żółty (Uczony) Blubbisie

  • 5902891844440
Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!   Miniblubbiś Delfin - Żółty (Uczony) Inteligentny, Ciekaw Świata, Logicznie Myślący, Praktyczny, Wyrozumiały, Dojrzały. Miniblubbiś Żółty wprost uwielbia uczyć się a także zadawać przeróżne pytania. Posługiwanie się swoją wiedzą i tworzenie różnych rzeczy...

10.70 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!

 

Miniblubbiś Delfin - Żółty (Uczony)

Inteligentny, Ciekaw Świata, Logicznie Myślący, Praktyczny, Wyrozumiały, Dojrzały.

Miniblubbiś Żółty wprost uwielbia uczyć się a także zadawać przeróżne pytania. Posługiwanie się swoją wiedzą i tworzenie różnych rzeczy sprawia mu ogromną przyjemność. Jest zawsze odpowiedzialny i rzetelny. Woli dojść do porozumienia z każdym niż się z kimkolwiek kłócić. Wysoko ceni swoją prywatność. Bywa czasem niedość wrażliwy i zbyt poważny.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.

Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miniblubbiś Delfin - Żółty (Uczony) Blubbisie

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902891844440