Miniblubbiś Lama - Niebieski (Przewodnik) Blubbisie

  • 5902891844464
Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!   Miniblubbiś Lama - Niebieski (Przewodnik) Komunikatywny, Mądry, Pogodny, Kochający, Lojalny, Sentymentalny, Introspekcyjny. Miniblubbiś Niebieski kocha dzielić się swoim doświadczeniem i uczuciami. Przepada za rozmowami z nowo poznanymi ludźmi i chętnie...

10.70 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!

 

Miniblubbiś Lama - Niebieski (Przewodnik)

Komunikatywny, Mądry, Pogodny, Kochający, Lojalny, Sentymentalny, Introspekcyjny.


Miniblubbiś Niebieski kocha dzielić się swoim doświadczeniem i uczuciami. Przepada za rozmowami z nowo poznanymi ludźmi i chętnie udziela im rad. Zawsze prawdomówny i szczery. Woli mieć kilku bliskich przyjaciół niż wielu zwykłych znajomych. Kocha być niezależnym. Czasami trochę melancholijny i przesadnie trzymający się na uboczu.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.

Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miniblubbiś Lama - Niebieski (Przewodnik) Blubbisie

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902891844464