Miniblubbiś Renifer - Czerwony (Wojownik) Blubbisie

  • 5902891844426
Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!   Miniblubbiś Renifer - Czerwony (Wojownik) Silny, Energiczny, Porywczy, Samolubny, Spontaniczny, Obdarzony niezwykłym Instynktem i odwagą. Miniblubbiś Czerwony uwielbia stale być w akcji i nie umie choćby przez chwilę spokojnie usiedzieć na miejscu. Uwielbia...

10.70 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!

 

Miniblubbiś Renifer - Czerwony (Wojownik)

Silny, Energiczny, Porywczy, Samolubny, Spontaniczny, Obdarzony niezwykłym Instynktem i odwagą.


Miniblubbiś Czerwony uwielbia stale być w akcji i nie umie choćby przez chwilę spokojnie usiedzieć na miejscu. Uwielbia uprawiać sport, lubi też pracować fizycznie. Jest zawsze wytrwały w dążeniu do osiąganięcia celu. Woli pracować i bawić się w grupie niż robić to w pojedynkę. Lubi wyzwania. Czasami bywa nieco samolubny, a czasami zbyt impulsywny.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.

Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miniblubbiś Renifer - Czerwony (Wojownik) Blubbisie

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902891844426