Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) Blubbisie

  • 5902891844471
Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!   Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) Uzdolniony Artystycznie, Twórczy, Miły, Czuły, Ujmujący, Wnikliwy i Niepospolity. Miniblubbiś Granatowy uwielbia mieć pomysły i tworzyć piękne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdywanie piękna we wszystkim i u...

10.70 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!

 

Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta)

Uzdolniony Artystycznie, Twórczy, Miły, Czuły, Ujmujący, Wnikliwy i Niepospolity.


Miniblubbiś Granatowy uwielbia mieć pomysły i tworzyć piękne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdywanie piękna we wszystkim i u wszystkich. Zawsze wyrozumiały i tryskający radością. Lubi zadbać o swój wygląd i stosownie się ubrać, niż miałby wyglądać nieefektownie. Lubi się wyróżniać. Czasami trochę niepewny i przesadnie wrażliwy.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.

Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) Blubbisie

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902891844471