Miniblubbiś Ważka - Fioletowy (Czarodziej) Blubbisie

  • 5902891844488
Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!   Miniblubbiś Ważka - Fioletowy (Czarodziej) Z wyobraźnią, Pomysłowy, Uduchowiony, Ofiarny, Samodzielny, Posiada Intuicję, Marzyciel. Miniblubbiś Fioletowy uwielbia być wizjonerem i wymyślać różne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdywanie w życiu zagadkowych...

10.70 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kliknij i zobacz reklamę TV Blubbisi!

 

Miniblubbiś Ważka - Fioletowy (Czarodziej)

Z wyobraźnią, Pomysłowy, Uduchowiony, Ofiarny, Samodzielny, Posiada Intuicję, Marzyciel.


Miniblubbiś Fioletowy uwielbia być wizjonerem i wymyślać różne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdywanie w życiu zagadkowych i magicznych spraw. Zawsze dąży do bycia lepszym i do ulepszania świata. Stawia twórczość własną nad naśladownictwem. Lubi inspirować innych. Czasami trochę niedojrzały i zbyt dumny.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.

Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miniblubbiś Ważka - Fioletowy (Czarodziej) Blubbisie

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902891844488