Miniverse Make it Mini Food Diner kula niespodzianka 591825 Mga Entertainment

Co robisz, gdy łączysz rzemiosło z kolekcjonowaniem? Poznaj Miniverse MGA, Make It Mini Food! Jedyny mini przedmiot kolekcjonerski, który możesz PRZYGOTOWAĆ, USTAWIĆ I WYŚWIETLIĆ. Każda kulka jest dostarczana z realistycznymi mini składnikami i akcesoriami kuchennymi, aby stworzyć własne mini...
51,62 * 69,05 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,62 zł

Opis

Co robisz, gdy łączysz rzemiosło z kolekcjonowaniem?

Poznaj Miniverse MGA, Make It Mini Food! Jedyny mini przedmiot kolekcjonerski, który możesz PRZYGOTOWAĆ, USTAWIĆ I WYŚWIETLIĆ. Każda kulka jest dostarczana z realistycznymi mini składnikami i akcesoriami kuchennymi, aby stworzyć własne mini repliki ulubionych przekąsek i deserów!

Każda paczka to NIESPODZIANKA, więc nie dowiesz się, którą masz mini, dopóki jej nie rozpakujesz! Porównaj zawartość swojego opakowania z dołączonym przewodnikiem kolekcjonerskim, aby zobaczyć, którą minifigurkę posiadasz. Postępuj zgodnie z kartą przepis z tyłu, aby przygotować mini. Po zakończeniu tworzenia mini ustaw replikę w dowolnym świetle UV, aż żywica stwardnieje. Po ustawieniu masz przedmiot kolekcjonerski gotowy do wyświetlenia!

To nie koniec zabawy! Gotowa replika nie jest jedynym przedmiotem wartym kolekcjonowania. Miniakcesoria kuchenne i opakowania są równie urocze i kolekcjonerskie. Od miniaturowych wersji słoików na mason, przez torby na nacho, po nóż do pizzy istnieje ponad 100 unikalnych replik składników, opakowań i akcesoriów kuchennych Make It Mini Food Series 2 do kolekcjonowania i tworzenia własnych mini przedmiotów kolekcjonerskich.

Zbierz wszystkie przedmioty kolekcjonerskie Make It Mini Food Diner z serii 2!

OŚWIADCZENIE: Składniki NIE są jadalne.

Mix wzorów. Wysyłka losowa. Cena za sztukę.

Szczegóły - Miniverse Make it Mini Food Diner kula niespodzianka 591825 Mga Entertainment

  • Producent: Mga Entertainment
  • Wiek: od 8 l
  • Wymiary: 96x91 mm
  • Kod producenta: GXP-879612
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 035051591825
  • Seria Miniverse
  • EAN: 035051591825

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również