Minnie. Maluj wodą

Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację....
9,09 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,80 zł

Opis

Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata Disneya – Minnie i jej przyjaciele.

Tytuł "Minnie. Maluj wodą" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Podaruj maluchowi książeczkę "Minnie. Maluj wodą". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Publikacja Minnie. Maluj wodą została opublikowana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.