Miodowa Mydlarnia Świeca z wosku sojowego Nie lubię komara! 120 ml

Unikatowa, ręcznie wykonana, ekologiczna świeca z wosku sojowego z naturalnymi olejkami eterycznymi, których nie lubią komary.Wybraliśmy olejki eteryczne zawierające substancje, które są szczególnie nieprzyjemne dla komarów i działające odstraszająco na te owady. Staraliśmy się jednocześnie, aby...

29.95 zł

-17%

36.00 zł

Cena za L : 249.58zł

Dodaj do schowka

Opis

Unikatowa, ręcznie wykonana, ekologiczna świeca z wosku sojowego z naturalnymi olejkami eterycznymi, których nie lubią komary.Wybraliśmy olejki eteryczne zawierające substancje, które są szczególnie nieprzyjemne dla komarów i działające odstraszająco na te owady. Staraliśmy się jednocześnie, aby świeca nie miała typowego aromatu syntetycznej cytronelli, tak charakterystycznego dla tego rodzaju świec i nie zawsze lubianego przez niektórych ludzi. I choć w skład kompozycji zapachowej wchodzi naturalny olejek z cytronelli, to główną nutę stanowi cenny i wyjątkowy olejek z eukaliptusa cytrynowego (który zawiera niebotycznie więcej cytronelolu niż olejek z cytronelli, i w związku z tym jest bardziej skuteczny), a rześkości i przełamania zapachu nadaje mięta pieprzowa i trawa cytrynowa.

  • szklany słoiczek,
  • pojemność 120 ml,
  • bawełniany knot.

Nie zawiera: substancji modyfikowanych genetycznie, produktów ropopochodnych (np. parafiny), ołowiu w knocie.

Składniki - Miodowa Mydlarnia Świeca z wosku sojowego Nie lubię komara! 120 ml

Wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne: eukaliptus cytrynowy, mięta pieprzowa, cytronella, trawa cytrynowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieść świecę w bliskiej odległości od siebie, a uwalniający się podczas palenia aromat będzie stanowić niejako zasłonę ochronną, która pomoże w zniechęceniu komarów do kontaktu z Tobą.

Sugerujemy palić świecę na zewnątrz – na tarasie, balkonie, w ogrodzie, przy namiocie. Nie polecamy zaś palenia w pomieszczeniach zamkniętych –  gdyż zapach jest naprawdę intensywny.

Bezpieczna dla zdrowia dzieci i dorosłych, nieszkodliwa dla alergików. Wegańska. Nie emituje toksyn, nie kopci, nie dymi.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Umieść świecę w spokojnym miejscu z dala od przeciągu, materiałów łatwopalnych, poza zasięgiem dzieci i zwierząt, na niepalnej, równej powierzchni. Nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Nie przenoś zapalonej świecy. Nie nachylaj się bezpośrednio nad świecą. Pamiętaj, że słoiczek będzie ciepły/gorący w trakcie palenia świecy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miodowa Mydlarnia Świeca z wosku sojowego Nie lubię komara! 120 ml

  • Producent: Miodowa Mydlarnia
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903636961385
  • EAN: 5903636961385
  • Wymiary: 6.5 x 6.5 x 6.5 cm