Miodowa Mydlarnia Wosk zapachowy Leśna Idylla 70 g

Unikalne połączenie wosku sojowego i wosku pszczelego oraz kompozycji naturalnych olejków eterycznych -  o rześkim, świeżym, nasyconym igliwiem aromatem lasu w ciepły, letni dzień. Woskom nadaliśmy formę przesympatycznych sówek, które uosabiają magię, spokój i radość płynącą z lasu. Woski zapachowe...

32.99 zł

-6%

35.00 zł

Cena za kg : 471.29zł

Dodaj do schowka

Opis

Unikalne połączenie wosku sojowego i wosku pszczelego oraz kompozycji naturalnych olejków eterycznych -  o rześkim, świeżym, nasyconym igliwiem aromatem lasu w ciepły, letni dzień. Woskom nadaliśmy formę przesympatycznych sówek, które uosabiają magię, spokój i radość płynącą z lasu. Woski zapachowe Miodowej Mydlarni to zdrowa i bezpieczna alternatywa dla świec i wosków parafinowych - dają czystą przyjemność płynącą z aromatoterapii, a jednocześnie doskonale wpisują się w nurt zero waste.

Dbamy o to, aby cały proces wytwarzania produktów w naszej pracowni był jak najbardziej przyjazny środowisku.

Składniki - Miodowa Mydlarnia Wosk zapachowy Leśna Idylla 70 g

Wosk sojowy, wosk pszczeli, olejki eteryczne: jodłowy, z bergamotki, cedru himalajskiego i owoców jałowca; + igły świerku, pączki sosny i owoce jałowca.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umieść kostkę wosku w miseczce kominka do wosków zapachowych. Zapal bezzapachową świeczkę typu tealight i włóż ją do wnętrza kominka. Po kilku minutach wosk zacznie się topić i uwolni aromat. Do wosku możesz włożyć kilka płatków róży, aby zapach był jeszcze piękniejszy. Zgaś tealight, gdy uznasz, że pomieszczenie nasyciło się zapachem. Możesz wielokrotnie topić tę samą kostkę wosku – do momentu, gdy wosk utraci aromat. ABY USUNĄĆ wosk z miseczki kominka:

  1. Pozostaw wosk w miseczce do wystygnięcia, następnie wstaw chłodną miseczkę wraz z woskiem do lodówki na min 2h. Po tym czasie podważ lekko wosk palcem lub końcówką noża – wosk powinien „wyskoczyć” z miseczki.
  2. Pozostaw wosk w miseczce do momentu, gdy się nieco ochłodzi i zacznie tężeć. Ostrożnie wylej wosk np. na zwitek zgniecionego papierowego ręcznika kuchennego. Wytrzyj miseczkę do sucha. W obu metodach: W razie potrzeby, wytrzyj i/lub umyj miseczkę z resztek wosku używając ciepłej wody i płynu do mycia naczyń.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miodowa Mydlarnia Wosk zapachowy Leśna Idylla 70 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903636961538