NOWOŚĆ MIRA_Naturalny olejek zapachowy Bergamotka 5 ml

MIRA_Naturalny olejek zapachowy Bergamotka 5 ml

  • Mira
  • 5907480771213
  • 4 dni
Szklana buteleczka zawiera w składzie olejek eteryczny otrzymany ze skórki bergamotki. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze czy w domu. Naturalny olejek...

15.60 zł

Cena za L : 3120zł

Dodaj do schowka

Opis

Szklana buteleczka zawiera w składzie olejek eteryczny otrzymany ze skórki bergamotki. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze czy w domu. 

Naturalny olejek eteryczny ze skórki bergamotki, oprócz wspaniałego zapachu, wykazuje także właściwości aromaterapeutyczne. Zgodnie z dostępnymi publikacjami z dziedziny aromaterapii, działa on pobudzająco. Redukuje niepokój, poprawia nastrój i łagodzi skutki zmęczenia. Olejek z bergamotki znany jest z właściwości "oczyszczających" powietrze z drobnoustrojów. 

SPOSÓB UŻYCIA: odkręcić drewnianą nakrętkę, wyjąć zabezpieczenie i ponownie zakręcić produkt. Podczas pierwszego użycia odchylić słoiczek na kilka sekund tak, aby nasączyć drewnianą nakrętkę. Czynność powtarzać co jakiś czas wedle własnych upodobań, dla uzyskania odpowiedniego natężenia aromatu. Sprawdzać co jakiś czas dokręcenie słoiczka. Nie stosować na skórę. Produkt może powodować występowanie reakcji alergicznej. Co jakiś czas wstrząsnąć słoiczkiem. Osad stanowi część składową płynu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - MIRA_Naturalny olejek zapachowy Bergamotka 5 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907480771213