MIRA_Naturalny olejek zapachowy Cytryna 5 ml

  • Mira
  • 5907480771480
  • 4 dni
Szklana buteleczka zawiera w składzie olejek eteryczny otrzymany ze skórki cytryny. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze czy w domu. Naturalny olejek eteryczny...

10.79 zł

Cena za L : 2158zł

Dodaj do schowka

Opis

Szklana buteleczka zawiera w składzie olejek eteryczny otrzymany ze skórki cytryny. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze czy w domu. 

Naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny, oprócz wspaniałego zapachu, wykazuje także właściwości aromaterapeutyczne. Zgodnie z dostępnymi publikacjami z dziedziny aromaterapii, działa on pobudzająco i energetycznie. Zapach cytryny poprawia koncentrację. 

SPOSÓB UŻYCIA: odkręcić drewnianą nakrętkę, wyjąć zabezpieczenie i ponownie zakręcić produkt. Podczas pierwszego użycia odchylić słoiczek na kilka sekund tak, aby nasączyć drewnianą nakrętkę. Czynność powtarzać co jakiś czas wedle własnych upodobań, dla uzyskania odpowiedniego natężenia aromatu. Sprawdzać co jakiś czas dokręcenie słoiczka. Nie stosować na skórę. Produkt może powodować występowanie reakcji alergicznej. Co jakiś czas wstrząsnąć słoiczkiem. Osad stanowi część składową płynu.

UWAGA: Zdjęcie przedstawia produkt w nowej szacie graficznej. Może się zdarzyć, że zostanie wysłany produkt w starej szacie graficznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - MIRA_Naturalny olejek zapachowy Cytryna 5 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907480771480