Mira Naturalny olejek zapachowy Pomarańcza 5 ml

  • Mira
  • 5907480771381
Szklana buteleczka zawiera w składzie olejek eteryczny otrzymany ze skórki czerwonej pomarańczy. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze czy w domu. Naturalny...

15.00

Cena za L : 3000zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Szklana buteleczka zawiera w składzie olejek eteryczny otrzymany ze skórki czerwonej pomarańczy. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze czy w domu. 

Naturalny olejek eteryczny ze skórki pomarańczy, oprócz wspaniałego zapachu, wykazuje także właściwości aromaterapeutyczne. Zgodnie z dostępnymi publikacjami z dziedziny aromaterapii, działa on przeciwdepresyjne i odprężająco. Redukuje stres, niepokój i poprawia nastrój. Zapach pomarańczy doda energii i przywróci pozytywne nastawienie. 

SPOSÓB UŻYCIA: odkręcić drewnianą nakrętkę, wyjąć zabezpieczenie i ponownie zakręcić produkt. Podczas pierwszego użycia odchylić słoiczek na kilka sekund tak, aby nasączyć drewnianą nakrętkę. Czynność powtarzać co jakiś czas wedle własnych upodobań, dla uzyskania odpowiedniego natężenia aromatu. Sprawdzać co jakiś czas dokręcenie słoiczka. Nie stosować na skórę. Produkt może powodować występowanie reakcji alergicznej. Co jakiś czas wstrząsnąć słoiczkiem. Osad stanowi część składową płynu.

UWAGA: Zdjęcie przedstawia produkt w nowej szacie graficznej. Może się zdarzyć, że zostanie wysłany produkt w starej szacie graficznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mira Naturalny olejek zapachowy Pomarańcza 5 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907480771381

Inni Klienci kupili również