NOWOŚĆ Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, Pokój i balkon

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, Pokój i balkon

Pokój Marinette położony jest na poddaszu. Dominują w nim odcienie różu przełamanego bielą. W pomieszczeniu znajduje się meble - łóżko, biurko z laptopem, obrotowe krzesło oraz dodatki, które wnoszą do pokoju dziewczyny przyjemną atmosferę okrągły dywanik z niebanalnymi zdobieniami oraz ścienny...

350.72 zł

-5%

369.18 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pokój Marinette położony jest na poddaszu. Dominują w nim odcienie różu przełamanego bielą. W pomieszczeniu znajduje się meble - łóżko, biurko z laptopem, obrotowe krzesło oraz dodatki, które wnoszą do pokoju dziewczyny przyjemną atmosferę okrągły dywanik z niebanalnymi zdobieniami oraz ścienny plakat. Nie mogło zabraknąć dużego lustra, w którym Marinette może się przeglądać w swoich zjawiskowych stylizacjach. Do pomieszczenia przynależy również balkon będący idealnym miejscem na spotkania w gronie przyjaciół.
Zestaw 2 w 1 sypialnia i balkon z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twojego dziecka. Pomieszczenie jest już gotowe na wprowadzenie Marinette i zaproszenie jej bajkowych przyjaciół. Dodatkowe akcesoria sprawią, że zabawa będzie o wiele ciekawsza. Wszystkie elementy zestawu zostały starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zabawka dedykowana jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, Pokój i balkon

  • Producent: Playmates
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 043377506607
  • EAN: 043377506607
  • Wymiary: 457x375x127 mm