Mirand Węgiel drzewny białowieski 2 kg

Węgiel drzewny białowieski mocno dębowy, do grillowania.
15,99
Cena za kg : 8zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Węgiel drzewny białowieski mocno dębowy, do grillowania.

Szczegóły - Mirand Węgiel drzewny białowieski 2 kg

  • Producent: Mirand
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902806047102
  • EAN: 5902806047102
  • Wymiary: 45 x 23 x 15 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt należy przechowywć w suchym miejscu. nie nalezy przechowywać w pobliżu urządzeń grzewczych oraz w miejscach narażonych na podwyższoną temperaturę. Nie wystawiać na bezpośrednie promieniowanie słoneczne.

  1. Ułóż równomiernie węgiel drzewny w misie grilla. Dostosuj ilość węgla do jego wielkości oraz rodzaju produktów używanych do pieczenia.
  2. Polać węgiel podpałką w płynie lub użyj podpałki stałej w kostce.
  3. W przypadku użycia podpałki płynnej należy podpalać ją po upływie ok. 15 sekund od polania. Prosimy zapoznać się z instrukcją dołączoną do podpałki. Uwaga! Podpałki zagęszczone na bazie alkoholu mogą okazać się niewystarczające do rozpalenia!
  4. Po około 2 minutach po podpaleniu i rozżarzeniu należy dołożyć kolejną porcję węgla. Pieczenie można rozpocząć po ok. 15 minutach gdy węgiel pokryje się jasną warstwą popiołu.

Nie rzucać opakowaniem – może to wpłynąć na jakość produktu. Podpałki na bazie alkoholu mogą nie rozpalać produktu właściwie!

Zachowaj zasady bezpieczeństwa.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie używać w pomieszczeniach zamkniętych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wystawiać opakowanie na działanie wysokich temperatur. Po rozpaleniu grilla nie uzywac dodatkowej podpałki. Grillowanie rozpoczynać tylko kiedy podpałka jest całkowicie wypalona. Podpałki zagęszczone na bazie alkoholu moga być niewystarczające do rozpalenia. Do rozpalania grilla używać
podpałek zgodnych z normą EN 1860-3. Nigdy nie używaj spirytusu, benzyny itp. do rozpalania i ponownego rozpalenia. Grozi wybuchem!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>