Miś licz ze mną PL/EN Chicco

Miś Licz ze mną to miękka interaktywna zabawka i nowy przyjaciel do przytulania a także idealna zabawka dwujęzyczna, która pomoże przyswoić dziecku słowa i cyfry w języku polskim i angielskim. Nauka odbywa się w naturalny i spontaniczny sposób poprzez przyswajanie dźwięków powtarzanych rymowanek...

142.07 zł

-29%

199.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przytulanki to zdecydowanie ulubione zabawki każdego małego dziecka. Wywołują one jeszcze większą radość na twarzy naszego malucha wtedy, gdy śmieją się, mówią, a przede wszystkim uczą! Taki właśnie jest prezentowany na naszej stronie interaktywny Miś licz ze mną, który został stworzony nie tylko do przytulania, ale także poznawania nowych słów.

Miś licz ze mną marki Chicco jest doskonałą dla Twojego smyka zabawką dwujęzyczną, dzięki której dziecko zapozna się z poszczególnymi wyrazami zarówno w języku polski jak i angielskim. Nauka możliwa jest poprzez naciskanie przycisków znajdujących się na rękach, nogach oraz brzuszku misia, który wtedy wypowiada określone słowa. Dzięki zabawce Miś licz ze mną Twoje dziecko pozna zwierzęta, cyfry, pozdrowienia, kołysanki, części ciała oraz zabawne rymowanki w obu językach. To jednak nie wszystkie wyjątkowe funkcje w jakie został wyposażony nasz interaktywny produkt. Po przewrócenia misia do góry nogami zacznie ON bowiem komentować swój nastrój oraz samopoczucie.

Miś licz ze mną to także produkt w pełni bezpieczny, wykonany z miękkich i przyjaznych w dotyku materiałów oraz pozbawiony ostrych elementów. Barwne kolory, piosenki, wesołe rymowanki, a do tego 3 światełka przypadną do gustu każdego maluchowi, który nie będzie chciał wypuszczać misia ze swoich rączek.

Nauka połączona z zabawą to najlepszy sposób do zapoznawania dziecka z otaczającym go światem. Co ważne, uczenie się nowych słów wraz z misiem zachodzi w sposób naturalny i spontaniczny!

Szczegóły - Miś licz ze mną PL/EN Chicco

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt