Miś Max 46 cm Outlet

  • 505315417071133
  • 3-5 dni
Kolekcjonerskie niedźwiadki, które uwielbiają być kochane „Silver Tag Bears” to limitowana kolekcja misiów od Suki – brytyjskiego producenta pluszu, która zawiera najbardziej lubiane wzory niedźwiadków w starym stylu. Każdy z nich jest produkowany jedynie w ilości 1500 sztuk i właśnie tyle...

218.08 zł

-39%

359.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolekcjonerskie niedźwiadki, które uwielbiają być kochane

„Silver Tag Bears” to limitowana kolekcja misiów od Suki – brytyjskiego producenta pluszu, która zawiera najbardziej lubiane wzory niedźwiadków w starym stylu. Każdy z nich jest produkowany jedynie w ilości 1500 sztuk i właśnie tyle występuje ich na całym świecie. Co więcej, w kolekcji nie ma dwóch identycznych misiów - każdy z nich jest na swój sposób unikatowy dzięki dbałości o detale i pieczołowitej produkcji , w trakcie której każdy z pluszaków poddawany jest ręcznemu wykończeniu.

Misie z unikatowej kolekcji Silver Tag Bears posiadają wyróżniającą je spośród innych srebrną etykietkę świadczącą o ich autentyczności. Ponadto na szyi każdego z niedźwiadków widnieje certyfikat oryginalności, który jest ręcznie numerowany, a na jego lewej nóżce znajduje się logo Silver Tag Bears w postaci litery „S”. Możesz być pewien, że znajdziesz w tej kolekcji „tego jedynego” pluszaka.

Max to sympatyczny i milutki miś. Wykonany jest z miękkiego pluszu o długim włosiu w odcieniach kawowego i piaskowego brązu. W świetle końcówki jego sierści mieni się ciemnoczekoladowymi refleksami. Wnętrza łap Maxa wyszyte są czekoladowym pluszem ozdobionym biszkoptowymi cętkami. Co więcej znajdują się na nich szwy oddzielające paluszki i tworzące wypukłości poduszek, dzięki temu są one jeszcze bardziej realistyczne. Czekoladowy pyszczek z ciemno-brązowym noskiem oraz orzechowe oczy w połączeniu z białym materiałem okalającym nadaje Maxowi niepowtarzalnego charakteru.

Max to unikatowy miś, którego głową i kończynami można swobodnie poruszać. Jego wnętrze wypełnione jest groszkiem, przez co jest ON nieco cięższy, ale i bardziej stabilnie zajmuje wszelkie pozycje. Pluszowy niedźwiadek ma na szyi wisiorek ze sztuczniej skóry z metalową zawieszką ze śladami stóp psa oraz metalowe kuleczki przy jego zakończeniu. Ośmiostronicowa książeczka została przyczepiona do lewego ucha misia, natomiast szyję misia zdobi ręcznie opisany certyfikat autentyczności umieszczony w ochronnym etui. Max to członek Silver Tag Bears. Przynależność do rodziny niedźwiadków została oznaczona poprzez dodanie srebrnej przywieszki do poduszki stopy niedźwiadka.

Max jest sprzedawany wraz z dwoma arkuszami ozdobnej bibuły i kartonowym pudełeczkiem.

Wymiar: 46 cm.

Wiek: 14+.

Waga: 850 g.

Zalecenia: Produkt należy prać ręcznie i suszyć na powietrzu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Miś Max 46 cm

  • Producent Russell
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 505315417071133
  • EAN: 505315417071133