Miś Pracuś. Pomoc drogowa

Poznawajcie świat z Misiem Pracusiem! Czytając wesołe książeczki i przesuwając ruchome elementy, mały czytelnik może poznać różne zawody lub miejsca. Miś Pracuś, Pracuś Miś nowe zadanie będzie miał dziś! Przesuń ruchome elementy, odkryj kryjące się w książce niespodzianki i poznaj pracę mechanika....
22,74 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,29 zł

Opis

Poznawajcie świat z Misiem Pracusiem! Czytając wesołe książeczki i przesuwając ruchome elementy, mały czytelnik może poznać różne zawody lub miejsca.

Miś Pracuś, Pracuś Miś nowe zadanie będzie miał dziś! Przesuń ruchome elementy, odkryj kryjące się w książce niespodzianki i poznaj pracę mechanika.

Tym razem Miś Pracuś pracuje w warsztacie samochodowym. Jest gotowy na każde wezwanie, holuje i naprawia samochody. Zabawne szczegóły przykują wzrok dziecka, a ruchome elementy sprawią, że dziecko będzie chciało wracać do książki niejeden raz.

Za treścią historyjki "Miś Pracuś. Pomoc drogowa" stoi Benji Davies.

Tytuł oryginalny oferowanej książki to Bizzy Bear. Breakdown Truck.

"Miś Pracuś. Pomoc drogowa" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 2 do 2 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego też inne części z cyklu "Miś Pracuś".

Ta pozycja to 1. wydanie w jęz. polskim. Oryginalnie książka była napisana w języku angielskim. Wojtkowiak-Skóra Patrycja odpowiada za przetłumaczenie na polski.

Jest to krótka publikacja - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Miś Pracuś. Pomoc drogowa została opublikowana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.