Miś z projektorem różowy Chicco

To pierwsza pluszowa zabawka dla Twojego dziecka, która pomaga w kreowaniu rytuałów związanych z zasypianiem dziecka. Specjalnie zaprojektowana, aby pomóc dziecku w zasypianiu. Wykonana z pluszu zabawka ukołysze dziecko do snu spokojnymi kołysankami. Obecność ulubionej przytulanki obok malucha...

107.19 zł

-37%

170.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Twoje dziecko szybko się nudzi i zwykłe zabawki nie są w stanie pochłonąć uwagi malucha na dłużej niż kilkanaście minut? Poszukujesz uniwersalnej zabawki, która z powodzeniem mogłaby służyć jako maskotka, ale także jako produkt interaktywny? Mamy dla Ciebie znakomitą wiadomość – właśnie trafiłaś na produkt idealny – różowego misia z projektorem od firmy Chicco.

Uśmiechnięty miś wygląda jak zwykła maskotka – stworzony z miłych i delikatnych materiałów idealnie sprawdzi się jako ulubiona przytulanka dziecka. Miś od Chicco posiada jednak pewną niespodziankę – w jego brzuszku ukryto specjalny mechanizm, dzięki czemu miś spełnia funkcję nie tylko zwykłej maskotki, ale także projektora. Twoja pociecha spędzając czas z maskotką może więc słuchać klasycznych utworów muzycznych czy dźwięków natury i z zafascynowaniem wpatrywać się w świetlne efekty wśród których znajdują się: rozgwieżdżona poświata, delikatny blask czy wewnętrzne światełko przypominające działanie lampki nocnej.

Chicco to firma, która powstała by wspierać rodziców w wymagającej podróży jaką jest wychowywanie dziecka. W ofercie Chicco znajdziemy więc nie tylko zabawki, ale także meble czy inne pomocne przy wychowywaniu dziecka akcesoria. Nieustanny monitoring rozwiązań pojawiających się na światowych rynkach a także wrażliwość na potrzeby współczesnych konsumentów sprawiają, że Chicco dostarcza produkty najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą producenta – każdy rodzic znajdzie tu coś dla siebie!

Szczegóły - Miś z projektorem różowy Chicco

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt