Misiaki przedszkolaki. Małe wielkie wyzwania. Kąpiel

Z Misiakami kąpiel, pranie i mycie zębów to jest coś! To ćwiczenia, które sprawią, że każdy przedszkolak nabierze ochoty na dłuugą kąpiel!Misiaki przedszkolaki. Małe-wielkie wyzwania to pełne naklejek książeczki dla przedszkolaków z ćwiczeniami zachęcającymi do wykonywania codziennych czynności.W...
4,98 * 7,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,40 zł

Opis

Z Misiakami kąpiel, pranie i mycie zębów to jest coś! To ćwiczenia, które sprawią, że każdy przedszkolak nabierze ochoty na dłuugą kąpiel!

Misiaki przedszkolaki. Małe-wielkie wyzwania to pełne naklejek książeczki dla przedszkolaków z ćwiczeniami zachęcającymi do wykonywania codziennych czynności.

W serii znajdziecie również: Gotowanie i jedzenie, Zakupy, Podróże, Sprzątanie, Ubieranie, Wieczorne czynności, Zwierzaki.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Misiaki przedszkolaki. Małe wielkie wyzwania. Kąpiel". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać nastrój.

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

"Misiaki przedszkolaki. Małe wielkie wyzwania. Kąpiel" wydało Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.