Mistrzowie Komiksu Powrót Mrocznego Rycerza Ostatnia krucjata

  • praca zbiorowa
  • Egmont
  • Mistrzowie Komiksu
  • 9788328134386
  • 72 godziny + czas dostawy
Brianem Azzarello i rysownikiem Johnem Romitą Juniorem powracają do ponurego Gotham City. Tym razem poznamy wydarzenia związane z ostatnią przygodą Batmana, po której superbohater porzucił kostium i przeszedł na emeryturę (by powrócić wiele lat później). Gdy szalony Joker trafia do Azylu Arkham,...

32.79

-18%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Brianem Azzarello i rysownikiem Johnem Romitą Juniorem powracają do ponurego Gotham City. Tym razem poznamy wydarzenia związane z ostatnią przygodą Batmana, po której superbohater porzucił kostium i przeszedł na emeryturę (by powrócić wiele lat później).

Gdy szalony Joker trafia do Azylu Arkham, Bruce Wayne stara się wyszkolić swojego pomocnika, nowego Robina ? Jasona Todda. Tymczasem w Gotham City dochodzi do serii tajemniczych zgonów najzamożniejszych mieszkańców miasta. Batman i Robin muszą wkroczyć do akcji. Wraz z pojawieniem się młodocianego pomocnika Mrocznego Rycerza nie milkną głosy krytykujące postępowanie obrońcy Gotham ? czy Batman ma prawo narażać życie nieletniego? Jak regularne wyprawy na patrole i narażanie życia wpłyną na psychikę młodego człowieka? Co takiego planuje Joker? Powrót Mrocznego Rycerza ? Ostatnia krucjata opowiada o wydarzeniach poprzedzających historię znaną z Powrotu Mrocznego Rycerza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mistrzowie Komiksu Powrót Mrocznego Rycerza Ostatnia krucjata

Inni Klienci kupili również