Mity medyczne, które mogą zabić 3 Outlet

  • 978838079493133
Kontynuacja bestsellerowej serii „Mity medyczne”, która rozeszła się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. W kolejnym tomie autorka, praktykujący lekarz pierwszego kontaktu, namawia nas do przemyślenia kolejnych zagadnień, które mogą decydować o naszym zdrowiu i życiu. Dlaczego jesteśmy coraz...

19.95 zł

-50%

39.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kontynuacja bestsellerowej serii „Mity medyczne”, która rozeszła się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. W kolejnym tomie autorka, praktykujący lekarz pierwszego kontaktu, namawia nas do przemyślenia kolejnych zagadnień, które mogą decydować o naszym zdrowiu i życiu. Dlaczego jesteśmy coraz grubsi?

Wyniki najnowszych badań. Fakty, które ratują życie.

&bull, 11 faktów o mleku o których nie masz pojęcia. Odczarujmy w końcu laktozę.
&bull, Co z tym glutenem? Dlaczego tak wiele się o nim mówi? Modny temat, czy rzeczywiste źródło powszechnych problemów zdrowotnych?
&bull, Na czym smażyć? Wybrać wychwalany w Polsce olej rzepakowy? Może lepiej sięgnąć po „stary, poczciwy” smalec?
&bull, Zdrowie jak po maśle? Masełko wraca do łask.
&bull, Nietolerancje pokarmowe. Jak nie dać się naciągnąć.
&bull, Suplementy, kuracje, zabiegi oczyszczające, czy raczej skuteczne… czyszczenie portfela.
&bull, Kawa pomaga zachować zdrową wątrobę
&bull, Kiedy jelita stają się rozdrażnione i nie dają żyć. Jak sobie pomóc?
&bull, Smog zabija. Kto nas truje?

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, mieszkam i prowadzę praktykę lekarską w pięknym mieście na Pomorzu Zachodnim. Od lat staram się przekonywać swoich pacjentów i czytelników mojej strony http://katarzynaswiatkowska.pl/, że dbałość o zdrowie nie polega na gonitwie za modnymi suplementami i magicznej wierze, że lekarz załatwi za nas wszystko.
Zależy mi niezwykle, by najnowsze doniesienia naukowe dotarły do jak
najszerszego kręgu odbiorców. Przyznaję, że traktuję to jako moją misję życiową. Dlatego w książce znajdziecie tyle przypisów i odnośników. Każda podana w niej wiadomość została zweryfikowana, możesz sam odnaleźć źródło informacji i wyrobić własne zdanie.
Ta książka nie leczy - jak wiele „medycznych” pozycji, które powinny raczej wylądować na półce obok grzechotki szamana i łapacza snów. Ta książka przybliża Cię do prawdy - o Tobie i Twoim zdrowiu. I mam na to twarde dane.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mity medyczne, które mogą zabić 3

  • Autor: Katarzyna Świątkowska
  • Wydawnictwo Fronda
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978838079493133
  • EAN: 978838079493133
  • Wymiary: 15.0x22.5x2.5 cm