Mk Cafe Kawa ziarnista Kawy Świata Brasil 250 g

Jedno miejsce pochodzenia ziaren - tak wiele kawowych doznań. Arabica z Brazylii swój łagodny smak i wyczuwalną nutę słodyczy zawdzięcza metodzie suszenia. Ziarna kawy otoczone soczystym miąższem leżakują w gorącym słońcu, dzięki czemu przechodzą jego naturalną słodyczą. Smak kawy zależy od...

13.89 zł

-18%

16.99 zł

Cena za kg : 55.56zł

Dodaj do schowka

Opis

Jedno miejsce pochodzenia ziaren - tak wiele kawowych doznań. Arabica z Brazylii swój łagodny smak i wyczuwalną nutę słodyczy zawdzięcza metodzie suszenia. Ziarna kawy otoczone soczystym miąższem leżakują w gorącym słońcu, dzięki czemu przechodzą jego naturalną słodyczą. Smak kawy zależy od regionu, z którego ona pochodzi. Każdy kraj słynący z upraw kawowca oddaje to, co najlepsze. Dzięki unikalnym warunkom klimatycznym, słońcu, opadom deszczu, glebie, a nawet obecności tropikalnych roślin w pobliżu plantacji, kawa nabiera niepowtarzalnego smaku i unikalnego aromatu. Poczuj się jak barista odkrywając smak MK Cafe z różnych stron świata.

Składniki - Mk Cafe Kawa ziarnista Kawy Świata Brasil 250 g

100% Arabika.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przeznaczona do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Przechowywać w temperaturze otoczenia. Po otwarciu produkt przechowywać w suchym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Dane producenta/dystrybutora

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim ul. Poznańska 50 62-080 Tarnowo Podgórne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mk Cafe Kawa ziarnista Kawy Świata Brasil 250 g

  • Producent: Mk Cafe
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900788742459
  • EAN: 5900788742459
  • Wymiary: 20.1 x 9.7 x 6 cm