Moc naklejek. Zima

Ania czyta o zwierzętach, które lubią zimę, oraz o takich, o które trzeba zadbać, gdy na dworze jest śnieg i mróz. Przeczytaj ciekawostki i przyklej naklejki w odpowiednie miejsca. Trenuj pamięć, dokładność i spostrzegawczość! Zapraszamy do zabawy!
8,95 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,01 zł

Opis

Ania czyta o zwierzętach, które lubią zimę, oraz o takich, o które trzeba zadbać, gdy na dworze jest śnieg i mróz. Przeczytaj ciekawostki i przyklej naklejki w odpowiednie miejsca.

Trenuj pamięć, dokładność i spostrzegawczość!

Zapraszamy do zabawy!

Autorem historyjki "Moc naklejek. Zima" jest Opracowanie zbiorowe.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Moc naklejek. Zima". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Malowanki dla dzieci w wieku 3-5 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

"Moc naklejek. Zima" udostępniło Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.