Modarri Delux S1 Stinger Kolorowe Baloniki

Modarri Delux S1 Sportowy Stinger to wersja samochodu Modarri z dodatkowymi częściami zamiennymi (maska samochodu i błotniki) dołączonymi do opakowania, dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego auta. Modarri Delux S1...

121.63 zł

122.53 zł

Dodaj do schowka

Opis

Modarri Delux S1 Sportowy Stinger to wersja samochodu Modarri z dodatkowymi częściami zamiennymi (maska samochodu i błotniki) dołączonymi do opakowania, dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego auta. Modarri Delux S1 prowadzi się gładko reagując na ruch ręki. Ponieważ każda część samochodu jest wymienna z innymi częściami wszystkich samochodów Modarri, dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy, tworząc tysiące nowych samochodzików! Samochód Modarri ma unikalny układ kierowniczy oraz amortyzowane zawieszenie. Wystarczy, że dziecko "usiądzie" za kierownicą aby "poczuło drogę"! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki!
Wersja Modarri Delux, dzięki dodatkowym elementom załączonym do opakowania, daje możliwość dziecku tworzenia swoich niepowtarzalnych samochodów Modarri, od razu po wyjęciu z pudełka. Z tym zestawem, Twoje dziecko będzie się bawić i uczyć godzinami tworząc klasyczny kabriolet, samochód sportowy stinger lub kombinację tych dwóch!
Modułowy system składania samochodu Modarri wykorzystuje śrubki zabezpieczone w specjalny sposób, uniemożliwiający wypadanie po odkręceniu. Dzięki temu wymiana części jest szybka i łatwa. Aby szybko rozmontować samochodzik i złożyć go ponownie wystarczy poluzować śrubki przy użyciu specjalnie zaprojektowanego dla rąk dziecka śrubokręta (załączonego do opakowania).

Zestaw Modarri Delux S2 Stinger Set zawiera 13 wymiennych części miedzy innymi:
żółta maska i błotniki samochodu sportowego Stinger, czarna maska i błotnik kabrioletu, rama ulicznego samochodu sportowego Stinger, podwozie ulicznego samochodu sportowego Stinger, siedzenie,4 koła, 2 zawieszenia, opakowanie zawiera łatwy w obsłudze śrubokręt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Modarri Delux S1 Stinger Kolorowe Baloniki

  • Producent: Kolorowe Baloniki
  • Wiek: 8+
  • Płeć: chłopiec
  • Rok wydania: 2016
  • Wymiary: 24x21,6x6 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0863952011124
  • Język: polski
  • EAN: 863952011124