Modarri Delux S2 Paint-it Kolorowe Baloniki

Samochód Modarri Delux S2 Do Pomalowania to wersja samochodu Modarri z dodatkowymi częściami zamiennymi (maska samochodu i błotniki, także do pomalowania) dołączonymi do opakowania, dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego...

118.68 zł

-14%

138.15 zł

Dodaj do schowka

Opis

Samochód Modarri Delux S2 Do Pomalowania to wersja samochodu Modarri z dodatkowymi częściami zamiennymi (maska samochodu i błotniki, także do pomalowania) dołączonymi do opakowania, dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego auta. Modarri Delux S2 prowadzi się gładko reagując na ruch ręki. Ponieważ każda część samochodu jest wymienna z innymi częściami wszystkich samochodów Modarri, dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy, tworząc tysiące nowych samochodzików! Samochód Modarri ma unikalny układ kierowniczy oraz amortyzowane zawieszenie. Wystarczy, że dziecko "usiądzie" za kierownicą aby "poczuło drogę"! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki!
Modarri Delux S2 Do Pomalowania to gratka dla małego projektanta samochodów. Samochodzik jest białym płótnem, z którego mały artysta może wyczarować auto dla swojego superbohatera, zainspirować się ulubioną książkę, filmem, grą. Wersja Modarri Delux Do Pomalowania, dzięki dodatkowym elementom załączonym do opakowania, daje możliwość dziecku tworzenia swoich niepowtarzalnych samochodów Modarri, od razu po wyjęciu z pudełka. Z tym zestawem, Twoje dziecko będzie się bawić, tworzyć, malować i uczyć godzinami tworząc klasyczny kabriolet, muscle car lub kombinację tych dwóch!
Modułowy system składania samochodu Modarri wykorzystuje śrubki zabezpieczone w specjalny sposób, uniemożliwiający wypadanie po odkręceniu. Dzięki temu wymiana części jest szybka i łatwa. Aby szybko rozmontować samochodzik i złożyć go ponownie wystarczy poluzować śrubki przy użyciu specjalnie zaprojektowanego dla rąk dziecka śruborkęta (załączonego do opakowania).
Zestaw Modarri Delux S2 Do Pomalowania zawiera 13 wymiennych części miedzy innymi:
Biała maska i błotniki samochodu Muscle Car;
Biała maska i błotnik kabrioletu;
Biała rama samochodu Muscle Car;
Białe podwozie samochodu Muscle Car;
Siedzenie;
4 koła;
2 zawieszenia;
Opakowanie zawiera łatwy w obsłudzie śrubokręt.

Szczegóły - Modarri Delux S2 Paint-it Kolorowe Baloniki

  • Producent: Kolorowe Baloniki
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0863952011711
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 863952011711
  • Wymiary: 22.4x24.6x7.3 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt