Modarri samochód wyścigowy T1 Track Car Kolorowe Baloniki

Samochodzik Modarri – projektuj, buduj, jedź i poczuj drogę. Samochodziki Modarri, łączą ze sobą piękno i elegancję, stworzone do niesamowitej jazdy, projektowania i budowania, uczą i rozwijają umiejętności dziecka.Samochód Wyścigowy Modarri T1 (Track Car) inspirowany jest włoskimi super...

87.12 zł

-33%

129.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Samochodzik Modarri – projektuj, buduj, jedź i poczuj drogę. 

Samochodziki Modarri, łączą ze sobą piękno i elegancję, stworzone do niesamowitej jazdy, projektowania i budowania, uczą i rozwijają umiejętności dziecka.

Samochód Wyścigowy Modarri T1 (Track Car) inspirowany jest włoskimi super samochodami. Modarri T1 zaprojektowany jest do ekstremalnych wyścigów samochodowych. Posiada prawdziwy układ sterowniczy i amortyzowane zawieszenie. Jeździ gładko, reagując na ruch ręki. Zbudowany jest w skali 1:32.

Samochodziki Modarri zostały stworzone przez projektantów, którzy zaprojektowali popularne na całym świecie piłki Oball. Samochody wprowadzone na rynek w 2014 już tego samego roku otrzymały prestiżową nagrodę: Best Toy Fair Popular Science 2014.

 Samochód Wyścigowy Modarri T1 (Track Car) składa się z 12 wysokiej jakości części takich jak:

  • opony bieżnikowe,
  • przednie i tylne zawieszenie,
  • podwozie, fotel,
  • maska samochodu,
  • śrubki.
  • Opakowanie zawiera dodatkowo śrubokręt i trzy pachołki drogowe.


Samochód można łatwo złożyć na 5 różnych sposobów. Części można łączyć z innymi zestawami Modarri, co daje nawet 3 miliony możliwych kombinacji samochodów Modarri. Montaż i demontaż samochodów jest dziecinnie łatwy.

Szczegóły - Modarri samochód wyścigowy T1 Track Car Kolorowe Baloniki

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt