Mój kochany Kotopies

Ni to kot, ni to pies - taki cudak, uszyty przez babcię z kolorowych gałganków. Po prostu Kotopies - najlepszy przyjaciel Małej Dziewczynki, która znalazła go na strychu i mocno pokochała Czy inne dzieci także polubią to brzydkie, szmaciane stworzonko?
14,32 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,18 zł

Opis

Ni to kot, ni to pies - taki cudak, uszyty przez babcię z kolorowych gałganków. Po prostu Kotopies - najlepszy przyjaciel Małej Dziewczynki, która znalazła go na strychu i mocno pokochała

Czy inne dzieci także polubią to brzydkie, szmaciane stworzonko?

Autorem historyjki "Mój kochany Kotopies" jest Beata Ostrowicka.

"Mój kochany Kotopies" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 5 do 7 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup dla niego także inne części z cyklu "Poduszkowce".

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Mój kochany Kotopies" wydało Wydawnictwo Literatura. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.