Mój pierwszy planer szkolny Rok szkolny pod kontrolą

„Planer szkolny” to jedyne w swoim rodzaju połączenie poradnika, kalendarza i organizera na rok szkolny dla dzieci w wieku 7+. Właściciel Planera krok po kroku zaplanuje swój rok szkolny oraz wszystkie wyzwania, jakie się z nim wiążą. Książka w interaktywny sposób pomoże dziecku odnaleźć się w...

38.70 zł

-3%

39.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

„Planer szkolny” to jedyne w swoim rodzaju połączenie poradnika, kalendarza i organizera na rok szkolny dla dzieci w wieku 7+. Właściciel Planera krok po kroku zaplanuje swój rok szkolny oraz wszystkie wyzwania, jakie się z nim wiążą. Książka w interaktywny sposób pomoże dziecku odnaleźć się w natłoku zadań i obowiązków, nauczy je radzenia sobie ze stresem czy odnajdywania wewnętrznej motywacji. Współpracując z książką dziecko nie zapomni odrobić pracy domowej, przygotować się na sprawdzian czy napisać referat. „Planer szkolny” to znakomity sposób na podniesienie ocen w szkole i poznanie zdolności, jakie przydają się przez całe życie.

Książka porusza zagadnienia związane z organizacją zajęć szkolnych i czasu pozalekcyjnego.
Najważniejsze z nich to:
- 10 rzeczy, które chcę zrobić w życiu
- Bezpieczne korzystanie z Internetu
- Cele na rok szkolny
- Języki obce ? słówka
- Ważne daty w tym roku
- Kalendarz roczny i miesięczne
- Planery na trudniejsze dni
- Planery dwutygodniowe
- Strategia nauki
- Przydatne wskazówki
- Pokonywanie problemów
- Zapanuj nad emocjami
- Umiejętności przyszłości

„Planer szkolny” to narzędzie ułatwiające właścicielowi wizualizację celów. Niebanalnie zaprojektowany wciągnie czytelnika, oferując mu atrakcyjną treść i formę. Następnie krok po kroku przeprowadzi go przez zagadnienia związane z planowaniem, wskazując priorytety, podpowiadając jak podzielić duże wyzwania na mniejsze, ucząc przy tym zarządzania swoim czasem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mój pierwszy planer szkolny Rok szkolny pod kontrolą