Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może Outlet

W tej publikacji wprowadzamy dziecko w świat liczb i pojęć matematycznych. Zadania wspomagają rozwój umysłu dziecka, m.in. zdolności − logicznego myślenia, rozumienia przez analogię, klasyfikowania i orientacji przestrzennej. Tematyka zadań odnosi się do sytuacji bliskich dziecku."Moje...
3,08 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,50 zł

Opis

W tej publikacji wprowadzamy dziecko w świat liczb i pojęć matematycznych. Zadania wspomagają rozwój umysłu dziecka, m.in. zdolności − logicznego myślenia, rozumienia przez analogię, klasyfikowania i orientacji przestrzennej. Tematyka zadań odnosi się do sytuacji bliskich dziecku."Moje ćwiczenia" tworzyliśmy łącząc kompetencje i doświadczenie dwóch uznanych wydawnictw edukacyjnych. Seria powstała z myślą o dzieciach, które korzystają z "Naszego Elementarza", aby skutecznie wspierać edukację młodego człowieka. Książeczki w postaci zeszytów ćwiczeń są odpowiednie zarówno dla dziec 6- jaki 7-letnich. Każdy zeszyt zawiera zróżnicowane (pod względem poziomu) zadania i ćwiczenia pobudzające kreatywność dziecka i rozbudzające jego naturalną ciekawość."Moje ćwiczenia" to seria, dzięki której dziecko aktywnie i efektywnie ćwiczy naukę pisania, czytania, poznaję przyrodę i bezstresowo wkracza do świata matematyki.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może"?
Podręcznik "Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może" jest pracą zbiorową,za stworzenie treści odpowiedzialnych jest wielu autorów, a do zawartości zaangażowanych było kilka osób.

 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może" opublikowało Wydawnictwo MAC.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.

 
Do której serii podręczników szkolnych należy "Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej MOJE ĆWICZENIA.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
"Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może" to książka złożona z 32 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Moje ćwiczenia SP KL 1. Liczyć każdy może

  • Wydawnictwo Wydawnictwo Mac Edukacja
  • Seria Moje Ćwiczenia
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 32
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837873723033
  • Język: polski
  • ISBN: 9788378737230

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>