Moje cyferki

Książeczki z tej serii wprowadzają dzieci w fascynujący świat nauki i zabawy. Mali czytelnicy poznają szlaczki, literki, cyferki i zwierzątka, będą mogły czytać, pisać i kolorować rysunki. Dodatkową atrakcją są naklejki, które można umieszczać w wyznaczonych miejscach oraz kolorowy obrazek-puzzle....
5,32

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,85 zł

Opis

Książeczki z tej serii wprowadzają dzieci w fascynujący świat nauki i zabawy. Mali czytelnicy poznają szlaczki, literki, cyferki i zwierzątka, będą mogły czytać, pisać i kolorować rysunki. Dodatkową atrakcją są naklejki, które można umieszczać w wyznaczonych miejscach oraz kolorowy obrazek-puzzle. Poznawanie, nauka i zabawa to cel tych książeczek!

Tytuł "Moje cyferki" to praca zbiorowa, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Moje cyferki" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Jest to krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Moje cyferki została wydana przez Wydawnictwo Pasja. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.