Moje Jednorożce. Akcja Kreacja. To moja bajka

Seria książek AKCJA KREACJA to atrakcyjna propozycja z szablonami, naklejkami oraz pięknymi tłami do tworzenia rysunków. Do każdej z publikacji dołączone są uwielbiane przez dzieci trzy dmuchane flamastry. Seria książek AKCJE KREACJA sprawi, że zabawa z ulubionymi bohaterami i tworzenie własnych...
20,75 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,22 zł

Opis

Seria książek AKCJA KREACJA to atrakcyjna propozycja z szablonami, naklejkami oraz pięknymi tłami do tworzenia rysunków. Do każdej z publikacji dołączone są uwielbiane przez dzieci trzy dmuchane flamastry. Seria książek AKCJE KREACJA sprawi, że zabawa z ulubionymi bohaterami i tworzenie własnych prac plastycznych będzie jeszcze przyjemniejsze!

Książeczka "Moje Jednorożce. Akcja Kreacja. To moja bajka" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Moje Jednorożce. Akcja Kreacja. To moja bajka" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów także kolejne książki z cyklu "Akcja Kreacja".

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Moje Jednorożce. Akcja Kreacja. To moja bajka" udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Moje Jednorożce. Akcja Kreacja. To moja bajka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>