Moje Jednorożce. Zadanie przyklejanie. Dzień Tęczy

Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W serii również dostępne książki z ulubionymi bohaterami bajek.
9,15 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,08 zł

Opis

Seria Zadanie Przyklejanie to książki z atrakcyjnymi dla dzieci zadaniami. Wzbogacona 4 arkuszami kolorowych naklejek z ulubionymi bohaterami. W serii również dostępne książki z ulubionymi bohaterami bajek.

Książeczka "Moje Jednorożce. Zadanie przyklejanie. Dzień Tęczy" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Moje Jednorożce. Zadanie przyklejanie. Dzień Tęczy" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Moje Jednorożce. Zadanie przyklejanie. Dzień Tęczy została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Szczegóły - Moje Jednorożce. Zadanie przyklejanie. Dzień Tęczy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>