Moje miejsce w Kościele. Karty pracy dla klasy 2 liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego

Wiodąca koncepcja zadań umieszczonych w kartach pracy współgra z wymaganiami zalecanymi w programie nauki religii. Ćwiczenia w nich zawarte korespondują z tematami zawartymi w podręczniku. Proponowane zadania pobudzą ucznia do samodzielnego myślenia, kojarzenia faktów, wyciągania wniosków.
13,99 * 16,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,52 zł

Opis

Wiodąca koncepcja zadań umieszczonych w kartach pracy współgra z wymaganiami zalecanymi w programie nauki religii. Ćwiczenia w nich zawarte korespondują z tematami zawartymi w podręczniku. Proponowane zadania pobudzą ucznia do samodzielnego myślenia, kojarzenia faktów, wyciągania wniosków.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Moje miejsce w Kościele. Karty pracy dla klasy 2 liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego"?
Autorami książki są Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Moje miejsce w Kościele. Karty pracy dla klasy 2 liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego" wydało Święty Wojciech wydawnictwo.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Treść "Moje miejsce w Kościele. Karty pracy dla klasy 2 liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego" składa się z 112 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Moje miejsce w Kościele. Karty pracy dla klasy 2 liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>