Moje na Górze. Wersja familijna

Co ma wielkie oczy? Strach? Wieloryb? Kot ze Shreka? Rozwiązań jest milion, wszystko zależy od twojej wiedzy, pomysłowości i … refleksu! Dlaczego? Odpowiadając, kładziesz swoją łapkę na stosie innych. Każda dobra odpowiedź, jakiej udzielisz, przesuwa Cię na górę stosu. Każda odpowiedź rywala –...
50,15 * 86,78 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,74 zł

Opis

Ile rodzajów kawy potrafisz wymienić? Co można wydrukować? Czy znasz odpowiedzi na te i inne pytania? "Moje na Górze. Wersja Familijna" sprawdzi Twoją wiedzę i refleks. Nie czekaj, zagraj już dziś i dowiedz się, który z zawodników stanie pierwszy na mecie!

"Moje na Górze. Wersja Familijna" to gra planszowa przeznaczona dla osób od 8 roku życia, w której może uczestniczyć od 3 do 6 graczy w jednej rozgrywce. Jest to niezwykle dynamiczna gra, podczas której zawodnicy muszą wykazać się nie tylko wiedzą, ale przede wszystkim refleksem.

W skład zestawu wchodzi plansza, po której poruszają się pionki, kostka wyznaczająca kolor pytania oraz 6 fantazyjnych kolorowych łapek odpowiadających kolorem pionkom. Prócz tych akcesoriów mamy jeszcze koło, w które uderzają łapki podczas odpowiedzi oraz bogaty zestaw kart z pytaniami. Dołączona do zestawu klepsydra odmierza czas - gracz, którego łapka w momencie przesypania się piasku stanie jako ostatnia na górze, uznawany jest za zwycięzcę w odpowiedzi na zadane pytanie. Jego pionek przesuwa się na planszy o jedno miejsce do przodu.

Pytania różnią się między sobą stopniem trudności, ale skonstruowane są tak, aby można było znaleźć na nie kilka różnych odpowiedzi. To nie tylko sposób na przełamanie nudy, ale świetna zabawa dla całej rodziny, a więc dobry powód, by spędzić razem czas w pożyteczny i przyjemny sposób. Planszówka zapewnia mnóstwo frajdy i dużo śmiechu. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia, gdyż dopuszczane są nawet najbardziej abstrakcyjne odpowiedzi. Jest to dla dziecka świetny trening spostrzegawczości i szybkiego myślenia. Rozwija wyobraźnię, słownictwo, wiedzę o świecie. W tej grze tak naprawdę nie ma przegranych, gdyż każda znaleziona odpowiedź na zadane pytanie daje zawodnikowi satysfakcję z posiadanej wiedzy.

W serii "Moje na Górze" wydawnictwa Aleksander ukazała się również wersja Junior dla młodszych dzieci oraz podróżna wersja mini.


Dowiedz się więcej o grze

Szczegóły - Moje na Górze. Wersja familijna

  • Rok wydania: 2021
  • Kod producenta: GXP-654730
  • Wiek od: 8
  • Minimalna ilość graczy: 3
  • Maksymalna ilość graczy: 6
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906018019827
  • EAN: 5906018019827
  • Język: polski
  • Wymiary: 305x245x50 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również