Moje najpiękniejsze kolorowanki wielkanocne

Ta piękna książeczka z kolorowankami wiosennymi i wielkanocnymi zaprasza dziecko do fantastycznej przedświątecznej zabawy, a równocześnie spełnia rolę edukacyjną i terapeutyczną. Kolorowanie i omawianie z rodzicami scen towarzyszących Wielkanocy to wartościowa zabawa mająca na celu przybliżenie...
7,41 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,19 zł

Opis

Ta piękna książeczka z kolorowankami wiosennymi i wielkanocnymi zaprasza dziecko do fantastycznej przedświątecznej zabawy, a równocześnie spełnia rolę edukacyjną i terapeutyczną. Kolorowanie i omawianie z rodzicami scen towarzyszących Wielkanocy to wartościowa zabawa mająca na celu przybliżenie dziecku przesłania świąt i towarzyszących im tradycji. Praca nad rysunkami przełoży się także na kształcenie sprawności manualnej, wyrabianie spostrzegawczości, szkolenie logicznego myślenia, pomoc w rozumieniu bliskiego otoczenia. Równocześnie, przenosząc się w twórczej pracy kolorowania do świata chrześcijańskiego ciepła i dobrych emocji, dziecko naturalnie wyrówna oddech, oderwie się od osaczających je myśli i stresu, odnajdzie wewnętrzny spokój i pogodę ducha.

Za treścią tytułu "Moje najpiękniejsze kolorowanki wielkanocne" stoi Mikołaj Michałowski.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Moje najpiękniejsze kolorowanki wielkanocne". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić nastrój.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Pozycja Moje najpiękniejsze kolorowanki wielkanocne została udostępniona przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.