Moje pierwsze malowanki. Owoce i warzywa

Moje pierwsze malowanki to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książki zawierają nieskomplikowane obrazki o grubych konturach, co ułatwia niewychodzenie za linie podczas kolorowania. Dziecko poznaje nazwy i barwy otaczających go przedmiotów czy zwierząt, a zabawę urozmaicą dołączone duże...
7,28 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,49 zł

Opis

Moje pierwsze malowanki to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książki zawierają nieskomplikowane obrazki o grubych konturach, co ułatwia niewychodzenie za linie podczas kolorowania. Dziecko poznaje nazwy i barwy otaczających go przedmiotów czy zwierząt, a zabawę urozmaicą dołączone duże naklejki. Książki z tej serii nie tylko rozwijają umiejętności manualne malucha, ale także ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.

Książeczka "Moje pierwsze malowanki. Owoce i warzywa" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Moje pierwsze malowanki. Owoce i warzywa". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Pozycja Moje pierwsze malowanki. Owoce i warzywa została wydana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to wybierz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.