Moje pierwsze origami. Zwierzęta

Składanki z papieru – zwane także origami, należą do zabaw plastycznych, które dzieci lubią najbardziej. W tej pięknie wydanej książce aktywizującej najmłodsi wielbiciele origami odkryją dziesięć łatwych do wykonania modeli zwierząt. Etapy realizacji każdego modelu są klarownie wytłumaczone i...
12,21 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,06 zł

Opis


Składanki z papieru – zwane także origami, należą do zabaw plastycznych, które dzieci lubią najbardziej. W tej pięknie wydanej książce aktywizującej najmłodsi wielbiciele origami odkryją dziesięć łatwych do wykonania modeli zwierząt. Etapy realizacji każdego modelu są klarownie wytłumaczone i zilustrowane krok po kroku za pomocą rysunków i opisów. Zdjęcia pokazują, jak powinny wyglądać poszczególne realizacje. Kolorowe kartki papieru origami z zaznaczonymi liniami zgięć posłużą jako materiał do wykonania zabawek z papieru. Dołączona do książki plansza z nalepkami pozwoli uzupełnić i udekorować modele.

Autorem tytułu "Moje pierwsze origami. Zwierzęta" jest Marcelina Grabowska Piątek.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 11 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów również pozostałe bajki z serii "ORIGAMI".

Jest to krótka publikacja - jej długość to 42 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Moje pierwsze origami. Zwierzęta została wydana przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz również inne publikacje od tego wydawcy.