Moje pierwsze święta

Ta książeczka przybliży najmłodszym czytelnikom okres świąt Bożego Narodzenia. Kolorowe ilustracje i podpisy obrazków pomogą maluchom poznać i zapamiętać nowe słowa.
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,35 zł

Opis

Ta książeczka przybliży najmłodszym czytelnikom okres świąt Bożego Narodzenia. Kolorowe ilustracje i podpisy obrazków pomogą maluchom poznać i zapamiętać nowe słowa.

Za treścią książeczki "Moje pierwsze święta" stoi Joanna Myjak (ilustr.).

"Moje pierwsze święta" należy do grupy książeczek "Pory roku i święta", w których istotną rolę odgrywa okres, w którym dzieje się akcja. Książeczka przeniesie Twoje dziecko w magiczne podróże przez różnorodne krajobrazy lub niezapomniane święta.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Moje pierwsze święta" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.