Moje pierwsze szlaczki i kolory

Dedykowana najmłodszym książeczka która w sposób zabawny zabiera dzieci w świat kolorów. Poprzez opracowane ćwiczenia grafomotoryczne pozwala stawiać pierwsze kroki w nauce pisania.
8,79 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,33 zł

Opis

Dedykowana najmłodszym książeczka która w sposób zabawny zabiera dzieci w świat kolorów. Poprzez opracowane ćwiczenia grafomotoryczne pozwala stawiać pierwsze kroki w nauce pisania.

Za treścią historyjki "Moje pierwsze szlaczki i kolory" stoi Wojciech Weiner.

Książeczka pt. "Moje pierwsze szlaczki i kolory" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Moje pierwsze szlaczki i kolory" została opublikowana przez Wydawnictwo Pryzmat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.