MojiPops Playset Tree House

Dzień w domku na drzewie to wspaniała przygoda! Twoje MojiPops mogą urządzić piknik, obejrzeć film jedząc popcorn, pohuśtać się, popatrzeć na gwiazdy przez teleskop... A gdy zapadnie wieczór, czekają na nie wygodne łóżeczka. Zdecyduj, jakie emocje przeżywają MojiPops, obracaj ich buzie lub...
101,99 * 119,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 95,99 zł

Opis

Czeka na Ciebie pełen emocji dzień w domku na drzewie z MojiPops! Ten unikalny zestaw, łączący w sobie kreatywność i zabawę, przyniesie Twojemu dziecku niezliczone godziny rozrywki i pozwoli przeżyć niesamowite przygody w świecie MojiPops.

Dom na Drzewie MojiPops - interaktywny zestaw z figurkami dla dzieci

Dom na drzewie MojiPops to miejsce, gdzie dzieci mogą urządzić piknik, obejrzeć film jedząc popcorn, pohuśtać się czy popatrzeć na gwiazdy przez teleskop. A gdy zapadnie wieczór, wygodne łóżeczka zapewniają MojiPops miejsce do odpoczynku. Zestaw oferuje różnorodność aktywności, umożliwiając dziecku decydowanie, jakie emocje przeżywają MojiPops.

W zestawie znajdują się 2 ekskluzywne figurki MojiPops, które posiadają wymienne buzie, pozwalając na ich personalizację i odzwierciedlenie emocji, które dzieci chcą im przypisać. Wymiana min jest niezwykle łatwa, co daje możliwość szybkiej zmiany wyrazu twarzy figurki, a to z kolei dodaje zabawie elementu niespodzianki.

Korzyści z zabawy domkiem na drzewie MojiPops

Zabawka dom na drzewie MojiPops to idealne narzędzie do rozwijania wyobraźni, kreatywności i zdolności spostrzegawczych u dzieci. Wymiana buzi figurki MojiPops wspomaga rozpoznawanie i wyrażanie emocji, ucząc dziecko empatii i zrozumienia dla uczuć innych.

Zestaw z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym, ale i starszym dzieciom, które szukają interaktywnej zabawki, stymulującej ich kreatywność i zapewniającej wiele godzin zabawy.

Zapewniaj swojemu dziecku zabawę pełną emocji i niesamowitych przygód z domkiem na drzewie MojiPops! Nie czekaj, odkryj pełnię możliwości, jakie oferuje ten zestaw, już teraz w sklepie bee.pl! Świat MojiPops czeka na Twoje dziecko!

Szczegóły - MojiPops Playset Tree House

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również