Mola Papier toaletowy Classic White 12 szt.

Firma Mola pochodzi z Finlandii, ale od początku XX wieku produkcja jest w Polsce. Papier toaletowy bawełniana biel to bezzapachowy, biały papier toaletowy, w 100% z celulozy. Jest naturalny oraz dwuwarstwowy. Papier toaletowy jest sprzedawany w opakowaniu po 12 rolek. Materiał: 100% celulozy
16,99
Cena za szt. : 1.42zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,44 zł

Opis

Firma Mola, która ma swoją siedzibę w Finlandii, odnosi ogromne sukcesy na polskim rynku od początków XX wieku. Marka skupia się na wysokiej jakości produkowanych artykułów, dokładnie opracowując składniki i tworzywa z jakich powstają wszystkie produkty. Dba o klienta, zdobywając jego zaufanie świetnymi artykułami.

Bardzo ważna jest dobra jakość używanych produktów. Najlepiej sprawdzą się artykuły, które są tworzone z naturalnych, wspaniałych materiałów, tworzyw i składników. Te cechy sprawiają, że Twoja skóra nie zostanie podrażniona, więc zdecydowanie chętniej sięgniesz po papier toaletowy classic white ponownie.

Papier toaletowy bawełniana biel to produkt wytworzony w 100% z wysoko jakościowej celulozy. Jest to biały papier, który świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i nie podrażniając skóry, zadba o Twoją higienę jak i całej rodziny. Jest bezzapachowy, więc idealnie nadaje się dla osób, które są alergikami bądź przeszkadza im jakikolwiek zapach. Jest naturalny, a to ogromny atut. Papier jest dwuwarstwowy, dzięki czemu mamy pewność, że nie nastąpi przypadkowe rozerwanie, ale również dzięki temu jest delikatny i miękki. W opakowaniu znajduje się aż 12 rolek! To spora liczba świetnej jakości papieru toaletowego, który posiada wysoką wydajność.

Pamiętaj! Produkt powinien być przechowywany w suchym, chłodnym miejscu - to sprawi, że dłużej będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością produktu.

Szczegóły - Mola Papier toaletowy Classic White 12 szt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>