Mola Papier toaletowy morski zapach 8 szt.

Mola Delikatna to wysokiej jakości, śnieżnobiały, 3 warstwowy papier toaletowy. Jego eleganckie, subtelne tłoczenie w kształcie małych poduszeczek sprawia, że jest delikatny dla Ciebie i Twojej skóry, ale zarazem mocny i wytrzymały. Każda rolka to aż 150 wydajnych listków dla codziennego komfortu...
14,99
Cena za szt. : 1.87zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,74 zł

Opis

Mola Delikatna to wysokiej jakości, śnieżnobiały, 3 warstwowy papier toaletowy. Jego eleganckie, subtelne tłoczenie w kształcie małych poduszeczek sprawia, że jest delikatny dla Ciebie i Twojej skóry, ale zarazem mocny i wytrzymały. Każda rolka to aż 150 wydajnych listków dla codziennego komfortu Twojej rodziny. Produkt o delikatnym morskim zapachu.

Mola to świetny towarzysz na co dzień. Dba o czystość i higienę w Twoim domu oraz szybko i bezpiecznie usuwa małe i duże UPSy, które powstają podczas dziecięcych zabaw czy gotowania. Dlatego gości w domach Polaków już od wielu lat.

Mola to bohater każdego domu - dostarczamy artykuły higieniczne z papieru i celulozy, które pomagają zwalczać bakterie i brud, który powstaje podczas codziennych zajęć, gotowania, pieczenia i zabawy w rodzinnym gronie.

Szczegóły - Mola Papier toaletowy morski zapach 8 szt.

  • Producent: Mola
  • Kod producenta: 230948
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6414301079353
  • EAN: 6414301079353
  • Wymiary: 18.4 x 42 x 11.4 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie przechowuj z dala od dziecka. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>