Mola Papier toaletowy morski zapach Zestaw 6 x 8 szt.

Papier toaletowy morski zapach Zestaw 6 x 8 szt. Mola Delikatna to wysokiej jakości, śnieżnobiały, 3 warstwowy papier toaletowy. Jego eleganckie, subtelne tłoczenie w kształcie małych poduszeczek sprawia, że jest delikatny dla Ciebie i Twojej skóry, ale zarazem mocny i wytrzymały. Każda rolka to aż...
83,94 * 89,94 zł
14.99*13.99 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 1.75zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 76,44 zł

Opis

Papier toaletowy morski zapach Zestaw 6 x 8 szt.

Mola Delikatna to wysokiej jakości, śnieżnobiały, 3 warstwowy papier toaletowy. Jego eleganckie, subtelne tłoczenie w kształcie małych poduszeczek sprawia, że jest delikatny dla Ciebie i Twojej skóry, ale zarazem mocny i wytrzymały. Każda rolka to aż 150 wydajnych listków dla codziennego komfortu Twojej rodziny. Produkt o delikatnym morskim zapachu.

Mola to świetny towarzysz na co dzień. Dba o czystość i higienę w Twoim domu oraz szybko i bezpiecznie usuwa małe i duże UPSy, które powstają podczas dziecięcych zabaw czy gotowania. Dlatego gości w domach Polaków już od wielu lat.

Mola to bohater każdego domu - dostarczamy artykuły higieniczne z papieru i celulozy, które pomagają zwalczać bakterie i brud, który powstaje podczas codziennych zajęć, gotowania, pieczenia i zabawy w rodzinnym gronie.

Szczegóły - Mola Papier toaletowy morski zapach Zestaw 6 x 8 szt.

  • Producent: Mola
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST_MOLA006

Produkty w zestawie (6)

Sposób przygotowania i przechowywania

Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie przechowuj z dala od dziecka. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>